• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,07
 • BIST
  %0,80
BTSO Başkan Adayı Cesim Çam projelerini basınla paylaştı

BTSO Başkan Adayı Cesim Çam projelerini basınla paylaştı

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri öncesi adaylığını açıklayan iş insanı Cesim Çam, ilde görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek projelerini paylaştı.

Çam, oda seçimlerini kazanması halinde bir çok önemli projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olacağını  daha önce yapmış olduğu bir basın açıklamasıyla ifade eden iş insanı Cesim Çam, seçimi kazanması halinde  projelerini hayata geçirmek için çalışacağını belirterek şunları söyledi: “Ekibimizle birlikte seçimi kazanmamız halinde Ticaret Sanayi Odasının kendi binasında hizmet vermesi için yeni bir bina yapacağım. Çalışmaları devam eden ikinci organize sanayi bölgesinin kurulması çalışmalarını hızlandıracağım. Üyelerimize sıfır faizli kredi sağlamaya çalışacağım. Yerel bazlı ürünlerin desteklenmesi için hibe kredileri sağlayacağım. Başarılı öğrencilerimize burs imkanı sağlayacağız. Düzenli olarak girişimcilik ve ihracat alanında bilgilendirme toplantıları düzenleyeceğiz. Üyelerimizin daha tecrübeli ve kaliteli iş yapabilmelerini sağlayacak yurt içi gezileri düzenleyeceğiz. Yapılan çalışmaların ardından Bitlis’te öne çıkan tarihi dokunun turizme kazandırılması amacıyla çalışmalar yapacağız.”

Adaylığı süresince yapılacak provokasyonların önüne geçmek için kendisi  ve ekibinin, bir gurubun, bölgenin, partinin, düşüncenin adayı olmadığı gibi yakınında ya da uzağında da olmadığını dile getiren Çam, “herkese aynı mesafede olacağız. Aslında ticaret din, dil, renk, parti, bölge, düşünce ayrımı yapmaz. Kim bunu yaparsa kaybeder. Bize bunları yaftalamak istiyorlar. Üyelerimizin bu tür söylemlere de itibar etmemelerini istiyoruz” şeklinde sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın