Bitlis Beşminare Gazetesi | www.besminaregazetesi.com – Bitlis, Tatvan, Bitlis Haber, Tatvan Haber, Mutki Haber, Adilcevaz Haber, Ahlat Haber, Güroymak Haber, Hizan Haber
Güroymak’ta dere yatağı temizliği
Sosyal Medyada Paylaş
9 Mayıs 2022
Besminare

Güroymak’ta dere yatağı temizliği

Bitlis’in Güroymak Belediyesi tarafından yapılan tüm uyarılara rağmen kirletilen dere yatağında temizlik çalışmaları devam ediyor.
Güroymak Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan derenin çöplerden temizlenmesi için yürütülen çalışmalar devam ediyor. Konu ile ilgili belediyeden yapılan açıklamada, “Belediye olarak vatandaşlarımızdan, dere yataklarını kirletmemeleri ve atıkları söz konusu alanlara atmamaları konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Daha kaliteli hizmet verebilmek için tüm personelimizle gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerine anında cevap veriyoruz. Daha temiz bir Güroymak için çalışmalarımız aralıksız sürecek, yaşanılabilir bir Güroymak için en iyi temizlik kirletmemektir” denildi.

Beşminare Gazetesi © 2022 ∙ Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.