Bitlis Beşminare Gazetesi | www.besminaregazetesi.com – Bitlis, Tatvan, Bitlis Haber, Tatvan Haber, Mutki Haber, Adilcevaz Haber, Ahlat Haber, Güroymak Haber, Hizan Haber
İş insanları Adilcevaz’da incelemelerde bulundu
Sosyal Medyada Paylaş
6 Ağustos 2022
Besminare

İş insanları Adilcevaz’da incelemelerde bulundu

Bitlis Kalkınma Vakfı (BETAV) ve Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren ve beraberindeki iş insanları Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ahmet Eren ve iş insanlarını ilçede ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Van Gölü’nün en güzel sahillerinin Adilcevaz ilçesinde olduğunu dile getiren Gürsoy, iş insanlarını ilçeye yatırım yapmaya davet etti.

Eren ise Adilcevaz’ın tarihi, doğal güzelliği ve misafirperverliği çok güzel bir ilçe olduğunu belirterek, “Bugün çalışma arkadaşlarımızla birlikte burada yapılan çalışmaları gezeceğiz. İş insanlarımızın ve BETAV üyelerimizin Bitlis ve güzel ilçelerimize önemli yatırımları olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Programda TÜRŞAD Spor Kulübü Başkanı Av. Kadir Köstekçi, volaybol takımın Efeler Ligi’ne çıkış serüvenini anlatarak Ahmet Eren’e forma hediye etti.

Heyettekiler, daha sonra Kaymakamlık ve Belediye tarafından yaptırılan Su Sporları Merkezi ve Dalış Okuluna giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Beşminare Gazetesi © 2022 ∙ Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.